Maraton MTB już za nami

Maraton MTB już za nami

Współorganizowany przez nasze stowarzyszenie Aktywna Częstochowa Maraton MTB Jasne, że Częstochowskie – Trek Demo Challange pod Patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka już za nami. Wystartowało około 300 zawodników co jest wielkim sukcesem i doświadczeniem jak na pierwsze w historii Częstochowskie MTB.

Niezmiernie cieszymy się, że tak bardzo się Wam podobało. To naprawdę mobilizujące kiedy po zakończeniu imprezy, wymęczeni po całym dniu, zbierając się już do domów żegnacie nas słowami „Było super! Kiedy kolejny..."

Niedzielny maraton udowodnił, że zarówno częstochowianie jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości lubią współzawodniczyć w sportowych konkurencjach. W wyścigu brali udział zawodowcy, amatorzy, dorośli, dzieci, kobiety i mężczyźni. Każdemu z Was gratulujemy wytrwałości , bo pokonanie tej trasy przy tak wysokich temperaturach było wyzwaniem.

A więc nie pozostaje nam napisać nic innego niż dziękujemy wszystkim uczestnikom, współorganizatorom, sponsorom, wolontariuszom., bez Was to wydarzenie by się nie odbyło i do zobaczenia na kolejnej edycji! :)

 

fot. Grzegorz Misiak Loty Tandemowe na Jurze - Fotografia Lotnicza

Galeria:

Komentarze

Zostaw komentarz