Festiwal Kolorów w Częstochowie - wystąpią Lanberry i BRO

Festiwal Kolorów w Częstochowie - wystąpią Lanberry i BRO

Już 27 sierpnia 2017r. Festiwal Kolorów ponownie zawita do Częstochowy! Niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi rozpocznie się w tym roku o godz. 14:00, pamiętajcie, że wyrzuty odbywać się będą co godzinę. Z pewnością jednak, moc pozytywnej energii, dobra muzyka a także świetne towarzystwo z pewnością zachęci wszystkich częstochowian do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wcześniej, ponieważ już od południa będziecie mogli skorzystać z bogatej oferty dodatkowych atrakcji: licznych konkursów z ciekawymi nagrodami, strefy dla dzieci i oczywiście dobrego jedzonka i picia a przede wszystkim niesamowitych koncertów gwiazd lokalnych a także Lanberry i B.R.O.

Festiwal Kolorów jest znanym i przede wszystkim lubianym eventem odbywającym się w największych miastach Polski. Wydarzenie to zrzesza młodzież oraz starszych uczestników z wielu regionów, zapewniając wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawę wśród kolorowej chmury kolorów Holi.

- Festiwal Kolorów to darmowa impreza, na którą zapraszamy wszystkich, bez żadnych ograniczeń wiekowych.  W tym roku w Częstochowie Festiwal pojawi się po raz trzeci i tak jak w latach poprzednich bawić będziemy się w Parku Lisiniec. Tegoroczna edycja odbywa się w ramach 25. Dni Częstochowy a całe wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. W poprzednich latach zainteresowanie imprezą było olbrzymie, liczymy, że i teraz uda nam się zamienić Częstochowę i Park Lisiniec w pozytywnie – kolorową stolicę Polski. – opowiadał Karol Synowiec, Prezes Stowarzyszenia Aktywna Częstochowa.

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów,  jak i lokalnych muzyków. Nie zabraknie także strefy sponsora: Lipton Ice Tea oraz Maoam, którzy przygotowali niesamowite atrakcje. A żółte okularki i koło pyszności Maoam, to tylko niektóre z nich!

Pozytywne nastawienie do życia i jeszcze więcej czasu spędzonego z przyjaciółmi – oto  tegoroczna  misja Festiwalu Kolorów!


Więcej informacji na temat Festiwalu Kolorów znajdziecie TUTAJ.

Galeria:

Komentarze

fanka

4 sierpnia 2017 19:34

A o której zagra Lanberry?

jeeej

4 sierpnia 2017 19:01

Super! Już się bałam, że w tym roku nie będzie festiwalu. Kto zabiera tabliczki FREE HUGS?

Zostaw komentarz