B.R.O – znacie? Jeśli nie to sprawdźcie kim jest, bo wystąpi dla Was na tegorocznym Festiwalu Kolorów w Częstochowie!

B.R.O – znacie? Jeśli nie to sprawdźcie kim jest, bo wystąpi dla Was na tegorocznym Festiwalu Kolorów w Częstochowie!

Już za 9 dni będziemy bawić się w Parku Lisiniec podczas trzeciej edycji Festiwalu Kolorów w Częstochowie - to dobra okazja aby dowiedzieć się czegoś o gwiazdach które wystąpią w tym roku na festiwalowej scenie! Wszystkim Nam Festiwal Kolorów kojarzy się głównie z wyrzutami kolorów Holi ale czym byłby taki festiwal bez dobrej muzyki?

Tym razem wystąpi dla Was m.in. Jakub B.R.O Birecki warszawski raper, który jest także producentem muzycznym, Kuba to raper który miał wybór piłka lub muzyka – chyba sami domyślacie się co wybrał, B.R.O jest byłym piłkarza Startu Ocwoka i juniorskich drużyn Polonii Warszawa.

Podobny obraz

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2009 i zadebiutował wydając nielegalny album „Univers Story” zaś rok później wydane zostało „Miasto Prywatne”, może nie każdy z Was kojarzy samą nazwę albumu, ale jeśli jesteście fanami na pewno kojarzyć ten utwór On i Ona (klik).Kuba przez kolejne lata wydał cztery albumy „Next Level”, „High School” tutaj należy się zatrzymać, płyta High School była bardzo wyczekiwana przez fanów i okazała się również wielkim debiutem B.R.O może kojarzycie kawałek High School (klik)  bądź Mój Narkotyk (klik).Kolejne album utwierdzały fanów oraz producentów w tym, że Kuba będzie przyszłością polskiej sceny hiphopowej na co dowodem są wyświetlenia klipów czy wysokie lokaty zajmowane na OliS*.

Znalezione obrazy dla zapytania BRO Z CÓRKĄ

Na kolejnym albumie pojawił się utwór opowiadający o tym jak zaczynał i jakie trudności spotkały Go na drodze kariery muzycznej, piosenka ta ukazała się na albumie „Next Level 2” pt. Pamiętam (klik) jeśli to Wam nic nie mówi to może kojarzycie kawałek pt. Karma (klik) który ukazał się na płycie wraz z gościnnym udziałem białostockiego rapera Bezczela. Dochodzimy do końca prezentacji głównych albumów B.R.O ale przed końcem warto wspomnieć że na Swoim koncie ma również dwa mixtape'y takie jak „Zabójcza BROń i „Człowiek Progress” oraz 2 mini – albumy „Next Seven EP” i „Memory Line”. W międzyczasie pojawił się bardzo rozpoznawalny i motywujący do działania, utwór promujący kompilacjeRare Tracks vol. 1”’ - Do utraty sił (klik).Najnowszy album jaki wydał B.R.O to „Nowy Rozdział” - z pewnością wszyscy fani wiedzą że Kuba miał powody aby ten album tak został nazwany. B.R.O album „Nowy Rozdział” wydał nakładem największej polskiej wytwórni Step Records z którą wcześniej podpisał długo wyczekiwany kontrakt, ale nie był to jedyny powód dla którego ten album tak został nazwany.Najważniejszym powodem dla którego nazwano tak ten album były narodziny córki Kuby, Zosi.

Znalezione obrazy dla zapytania head

Od tej pory Kuba stał się nie tylko warszawskim raperem ale również, kochającym mężem i ojcem. Album „Nowy Rozdział” okazał się debiutem zapoczątkował to utwór pt. Nowy Rozdział (klik) który zapowiadał nowy album.

Znalezione obrazy dla zapytania b.r.o z córką

Kolejnym bardzo rozpoznawalnym utworem jest Mówiła Mi (klik) który po niedługim czasie od premiery trafił do radia, równie świetnymi utworami które ukazały się na albumie były Skrzydła (klik) czy Kurtyna (klik) .BRO na Festiwal Kolorów w Częstochowie przyjeżdża właśnie w ramach trasy koncertowej, promującej najnowszy album ”Nowy Rozdział” (Nowy Rozdział Tour 2017).

Czy teraz B.R.O wydaje Ci się znajomy? Mamy taką nadzieję, 27 sierpnia, Park Lisiniec czekamy właśnie na Ciebie!

OLiS* - Oficjalna lista sprzedaży płyt

 

Komentarze

Zostaw komentarz